
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX1488ECSD+
封装:
14-SOIC
批次:
-
描述:
IC DRIVER 4/0 14SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.8475
$3.8475
10
$3.45895
$34.5895
25
$3.27028
$81.757
100
$2.834325
$283.4325
250
$2.688956
$672.239
500
$2.41281
$1206.405
1000
$2.18025
$2180.25
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Drivers/Receivers | 4/0 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Type | Driver |
| Data Rate | 120Kbps |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 13.2V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | MAX1488 |