
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX13431EEUB+
封装:
10-uMAX/uSOP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 10UMAX
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.327
$6.327
10
$5.68575
$56.8575
25
$5.37548
$134.387
100
$4.658895
$465.8895
250
$4.419932
$1104.983
500
$3.966003
$1983.0015
1000
$3.54825
$3548.25
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 15 mV |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
| Duplex | Half |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 16Mbps |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | MAX13431 |