
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL219390121E3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 220UF 20% 570V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.6395
$14.6395
10
$13.9099
$139.099
50
$11.71369
$585.6845
100
$10.98162
$1098.162
500
$9.737044
$4868.522
1000
$9.15135
$9151.35
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.260" (32.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 570 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.32 A @ 100 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 600mOhm @ 100Hz |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 6000 Hrs @ 105°C |
| Series | 193 PUR-SI |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.848 A @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 220 µF |
| Package | Box |
| Impedance | 450 mOhms |
| Base Product Number | MAL2193 |