
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL215267109E3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.413
$2.413
10
$1.9513
$19.513
50
$1.70278
$85.139
100
$1.48998
$148.998
500
$1.135231
$567.6155
1000
$0.99332
$993.32
2500
$0.957847
$2394.6175
5000
$0.922374
$4611.87
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | Automotive |
| Height - Seated (Max) | 0.866" (22.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.492" Dia (12.50mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 90 mA @ 100 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Lifetime @ Temp. | 3000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | 152 RMH |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 10 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 10 Ohms |