
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MAL210118682E3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SCREW
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$32.2145
$32.2145
10
$30.5197
$305.197
50
$26.28061
$1314.0305
100
$24.58505
$2458.505
请发送询价,我们将立即回复。
| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 2.362" (60.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.504" (12.80mm) |
| Voltage - Rated | 63 V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 38mOhm |
| Series | 101 PHR-ST |
| Package / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Ripple Current @ High Frequency | 8.58 A @ 10 kHz |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 6800 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 25 mOhms |