
MACOM Technology Solutions
型号:
MADP-011104-TR0500
封装:
12-PQFN (3x3)
批次:
-
描述:
RF DIODE PIN 800V 12PQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.9785
$19.9785
10
$18.4281
$184.281
25
$17.60008
$440.002
100
$15.73656
$1573.656
250
$15.011862
$3752.9655
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 175°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 800V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.45pF @ 40V, 15MHz |
| Diode Type | PIN - Single |
| Current - Max | 250 mA |
| Resistance @ If, F | 2.2Ohm @ 10mA, 3GHz |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-PQFN (3x3) |
| Series | - |
| Package / Case | 12-TFQFN Exposed Pad |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MADP-011104 |