
MACOM Technology Solutions
型号:
MADP-000907-14020W
封装:
2-FlipChip
批次:
-
描述:
RF DIODE PIN 45V 100MW 2FLIPCHIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
100
$3.38656
$338.656
300
$3.2129
$963.87
500
$2.882908
$1441.454
1000
$2.431373
$2431.373
2500
$2.309802
$5774.505
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 175°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 45V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.03pF @ 10V, 1MHz |
| Diode Type | PIN - Single |
| Resistance @ If, F | 7Ohm @ 10mA, 1GHz |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2-FlipChip |
| Power Dissipation (Max) | 100 mW |
| Series | - |
| Package / Case | 2-FlipChip |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tray |
| Base Product Number | MADP-000907 |