
MACOM Technology Solutions
型号:
MAAM-011185-TR1000
封装:
16-PQFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 16QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.0895
$6.0895
10
$5.5803
$55.803
25
$5.073
$126.825
100
$4.5657
$456.57
250
$4.185244
$1046.311
500
$3.80475
$1902.375
请发送询价,我们将立即回复。
| Current - Supply | 290mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-PQFN (3x3) |
| Series | - |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 5V |
| Test Frequency | 300MHz |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Frequency | 5MHz ~ 300MHz |
| P1dB | 27dBm |
| Noise Figure | 3.3dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | CATV |
| Gain | 21.5dB |
| Base Product Number | MAAM-011185 |