
MACOM Technology Solutions
型号:
MAAL-011129-TR1000
封装:
8-PDFN (2x2)
批次:
-
描述:
IC RF AMP ISM 18GHZ-31.5GHZ 8DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$48.792
$48.792
10
$45.4917
$454.917
25
$42.1952
$1054.88
100
$39.558
$3955.8
请发送询价,我们将立即回复。
| Current - Supply | 50mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDFN (2x2) |
| Series | - |
| Package / Case | 8-VFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5V |
| Test Frequency | 24GHz |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Frequency | 18GHz ~ 31.5GHz |
| P1dB | 16dBm |
| Noise Figure | 2.5dB |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| RF Type | ISM, VSAT |
| Gain | 23dB |
| Base Product Number | MAAL-011129 |