
MACOM Technology Solutions
型号:
MA8334-001
封装:
844-001
批次:
-
描述:
IC RF SWITCH SPDT 1GHZ 844-001
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$128.402
$128.402
请发送询价,我们将立即回复。
| Frequency Range | 10MHz ~ 1GHz |
| IIP3 | - |
| Insertion Loss | 0.35dB |
| Operating Temperature | -65°C ~ 125°C |
| Circuit | SPDT |
| Topology | Reflective |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 844-001 |
| Series | CERMACHIP™ |
| Package / Case | 844-001 |
| Voltage - Supply | - |
| Test Frequency | 450MHz |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Isolation | 24dB (min) |
| P1dB | - |
| Features | - |
| Package | Tray |
| RF Type | General Purpose |
| Impedance | 50Ohm |
| Base Product Number | MA8334 |