
MACOM Technology Solutions
型号:
MA4PK2004
封装:
-
批次:
-
描述:
DIODE,PIN,CERAMIC_PKG,SI,ODS1038
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$148.01
$148.01
10
$141.7533
$1417.533
25
$138.62666
$3465.6665
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C (TA) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 2000V |
| Capacitance @ Vr, F | 3.2pF @ 100V, 1MHz |
| Diode Type | PIN - Single |
| Current - Max | 25 A |
| Resistance @ If, F | 200mOhm @ 500mA, 4MHz |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Power Dissipation (Max) | 37.5 W |
| Series | KILOVOLT™ |
| Package / Case | 1075 |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tray |
| Base Product Number | MA4PK |