
Taoglas Limited
型号:
MA131.A.LK.002
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 915MHZ/1.575GHZ DOME CAB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$80.845
$80.845
100
$72.7605
$7276.05
请发送询价,我们将立即回复。
| Frequency Range | 902MHz ~ 928MHz, 1.574GHz ~ 1.606GHz |
| Applications | GLONASS, GPS |
| Number of Bands | 3 |
| Ingress Protection | IP67, IP69K |
| Termination | SMA Male (2) |
| Mounting Type | Panel Mount |
| RF Family/Standard | Navigation |
| Height (Max) | 1.122" (28.50mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | 2 |
| Antenna Type | Dome |
| Series | Hercules |
| Frequency (Center/Band) | 915MHz, 1.575GHz, 1.602GHz |
| Power - Max | 5 W |
| Mfr | Taoglas Limited |
| Return Loss | -10dB, -32.19dB, -24.77dB |
| Features | Cable - 200mm, LNA, Filter |
| Package | Bag |
| Gain | 0.83dB, -1.4dBi, -1.3dBi |
| Base Product Number | MA131 |
| Frequency Group | UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (1GHz ~ 2GHz) |