
Vishay Dale
型号:
M8340108K1002GCD03
品牌:
封装:
8-SIP
批次:
-
描述:
RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.3525
$11.3525
10
$10.3246
$103.246
25
$9.29176
$232.294
50
$8.00128
$400.064
100
$7.35604
$735.604
250
$6.968858
$1742.2145
500
$6.710743
$3355.3715
1000
$6.401014
$6401.014
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | Military |
| Number of Resistors | 7 |
| Height - Seated (Max) | 0.195" (4.95mm) |
| Tolerance | ±2% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.783" L x 0.098" W (19.89mm x 2.49mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SIP |
| Series | Military, MIL-PRF-83401/08, RZ080 |
| Power Per Element | 120mW |
| Package / Case | 8-SIP |
| Resistor Matching Ratio | - |
| Mfr | Vishay Dale |
| Number of Pins | 8 |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Circuit Type | Bussed |
| Package | Tube |
| Resistor-Ratio-Drift | - |