M7C-1000-595-RD
detaildesc
M7C-1000-595-RD
Brady Corporation
型号:
M7C-1000-595-RD
描述:
LABEL 1" X 50' VINYL RD
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Printer Name BMP71, M710, M7-R4400-WT
Applications General
Product Status Active
Series Brady®
For Use With/Related Products Thermal Transfer Printer
Length 50' (15.2m)
Mfr Brady Corporation
Package Box
Material - Body Vinyl
Label Type Continuous
Width 1.000" (25.40mm)