
RAF Electronic Hardware
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.6425
$9.6425
5
$9.3822
$46.911
10
$9.12095
$91.2095
25
$8.59978
$214.9945
50
$8.33929
$416.9645
100
$7.818025
$781.8025
250
$7.296798
$1824.1995
500
$7.036213
$3518.1065
1000
$6.775609
$6775.609
请发送询价,我们将立即回复。
| Length - Below Head | 0.748" (19.00mm) |
| Head Diameter | 0.512" (13.00mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Drive Type | - |
| Thread Size | M6x1 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.984" (25.00mm) |
| Type | Thumb Screw |
| Head Height | 0.236" (6.00mm) |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | - |
| Screw Head Type | Knob |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M3487 |