
RAF Electronic Hardware
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.5285
$9.5285
5
$9.2739
$46.3695
10
$9.01645
$90.1645
25
$8.50174
$212.5435
50
$8.2441
$412.205
100
$7.72882
$772.882
250
$7.21354
$1803.385
500
$6.9559
$3477.95
1000
$6.69827
$6698.27
请发送询价,我们将立即回复。
| Length - Below Head | 0.709" (18.00mm) |
| Head Diameter | 0.512" (13.00mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Drive Type | - |
| Thread Size | M6x1 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.945" (24.00mm) |
| Type | Thumb Screw |
| Head Height | 0.236" (6.00mm) |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | - |
| Screw Head Type | Knob |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M3486 |