
RAF Electronic Hardware
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.4385
$7.4385
10
$6.7298
$67.298
25
$6.3574
$158.935
50
$6.20217
$310.1085
100
$5.89209
$589.209
250
$5.271892
$1317.973
500
$4.961774
$2480.887
1000
$4.341548
$4341.548
请发送询价,我们将立即回复。
| Length - Below Head | 0.373" (9.48mm) |
| Head Diameter | 0.394" (10.00mm) |
| Material | Stainless Steel |
| Drive Type | Hex |
| Thread Size | M5x0.8 |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.562" (14.28mm) |
| Type | Shoulder Screw |
| Head Height | 0.189" (4.80mm) |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | - |
| Screw Head Type | Cheese Head |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | M3401 |