
RAF Electronic Hardware
型号:
M2189-4007-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
8MM HEX X 14MM X M4 THD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.223
$2.223
5
$2.1128
$10.564
10
$2.0577
$20.577
25
$2.00184
$50.046
50
$1.94617
$97.3085
100
$1.834925
$183.4925
250
$1.72368
$430.92
500
$1.668086
$834.043
1000
$1.612492
$1612.492
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Diameter - Outside | 0.315" (8.00mm) Hex |
| Series | - |
| Between Board Height | 0.551" (14.00mm) |
| Length - Overall | 0.926" (23.53mm) |
| Type | Hex Standoff |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M4x0.7 |
| Base Product Number | M2189 |