
RAF Electronic Hardware
型号:
M2169-4007-AL
封装:
-
批次:
-
描述:
6MM HEX X 52MM X M4 THD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.2135
$2.2135
5
$2.1033
$10.5165
10
$2.0482
$20.482
25
$1.9931
$49.8275
50
$1.93762
$96.881
100
$1.826945
$182.6945
250
$1.71627
$429.0675
500
$1.660904
$830.452
1000
$1.605528
$1605.528
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Diameter - Outside | 0.236" (6.00mm) Hex |
| Series | - |
| Between Board Height | 2.047" (52.00mm) |
| Length - Overall | 2.422" (61.53mm) |
| Type | Hex Standoff |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M4x0.7 |
| Base Product Number | M2169 |