
RAF Electronic Hardware
型号:
M2147-3005-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF M3X0.5 SS 12MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.6625
$1.6625
5
$1.3889
$6.9445
10
$1.2502
$12.502
25
$1.11112
$27.778
50
$0.99997
$49.9985
100
$0.97223
$97.223
250
$0.944452
$236.113
500
$0.916655
$458.3275
1000
$0.833321
$833.321
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.236" (5.99mm) Hex |
| Series | - |
| Between Board Height | 0.472" (12.00mm) |
| Length - Overall | 0.660" (16.76mm) |
| Type | Hex Standoff |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3x0.5 |
| Base Product Number | M2147 |