
RAF Electronic Hardware
型号:
M1310-3005-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF M3X0.5 SS 13MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.223
$2.223
5
$1.8487
$9.2435
10
$1.6644
$16.644
25
$1.47972
$36.993
50
$1.33152
$66.576
100
$1.294565
$129.4565
250
$1.25761
$314.4025
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | - |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.236" (5.99mm) Hex |
| Series | - |
| Between Board Height | 0.512" (13.00mm) |
| Length - Overall | 0.512" (13.00mm) |
| Type | Hex Standoff |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M3x0.5 |
| Base Product Number | M1310 |