
Amphenol LTW
型号:
M12A-03PMMR-EE0001
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
M12 A CODE 90 DIP, PLASTIC, M CO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.0895
$6.0895
10
$5.50905
$55.0905
25
$5.20448
$130.112
45
$5.077646
$228.49407
90
$4.823786
$434.14074
270
$4.31603
$1165.3281
450
$4.062134
$1827.9603
945
$3.554368
$3358.87776
2430
$3.376652
$8205.26436
请发送询价,我们将立即回复。
| Cable Opening | - |
| Backshell Material, Plating | - |
| Insert Material | Thermoplastic |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 250V |
| Current Rating (Amps) | 4A |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |
| Shell Size, MIL | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Shell Finish | Nickel |
| Shell Size - Insert | M12-3 |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Amphenol LTW |
| Connector Type | Receptacle, Male Pins |
| Features | Board Guide, Board Lock |
| Primary Material | Metal |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | - |
| Number of Positions | 3 |
| Color | Silver |
| Termination | Solder |
| Shielding | Shielded |
| Orientation | A |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | M |
| Package | Tray |
| Shell Material | Zinc Alloy |