
RAF Electronic Hardware
型号:
M0674-4-N
封装:
-
批次:
-
描述:
10MM RD X 25MM X 4.3MM ID
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.679
$2.679
5
$2.5441
$12.7205
10
$2.47665
$24.7665
25
$2.4092
$60.23
50
$2.34232
$117.116
100
$2.20856
$220.856
250
$2.074686
$518.6715
500
$2.007749
$1003.8745
1000
$1.940831
$1940.831
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | 0.169" (4.30mm) |
| Color | - |
| Material | Nylon |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Diameter - Outside | 0.394" (10.00mm) |
| Series | - |
| Between Board Height | 0.984" (25.00mm) |
| Length - Overall | 0.984" (25.00mm) |
| Type | Round Spacer |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | M0674 |