
RAF Electronic Hardware
型号:
M0537-3-AL
封装:
-
批次:
-
描述:
ROUND SPACER ALUMINUM 8MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.456
$0.456
5
$0.3914
$1.957
10
$0.32585
$3.2585
25
$0.30666
$7.6665
50
$0.29355
$14.6775
100
$0.260965
$26.0965
250
$0.24795
$61.9875
500
$0.234878
$117.439
1000
$0.221834
$221.834
请发送询价,我们将立即回复。
| Diameter - Inside | 0.126" (3.20mm) |
| Color | - |
| Material | Aluminum |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.236" (5.99mm) |
| Series | - |
| Between Board Height | 0.315" (8.00mm) |
| Length - Overall | 0.315" (8.00mm) |
| Type | Round Spacer |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Plating | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | M0537 |