
Essentra Components
型号:
LWSBH-1-01
封装:
-
批次:
-
描述:
CBL CLIP WIRE SADDLE FIR TREE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.304
$0.304
10
$0.25935
$2.5935
25
$0.22838
$5.7095
50
$0.20995
$10.4975
100
$0.20178
$20.178
250
$0.181146
$45.2865
500
$0.172919
$86.4595
1000
$0.144106
$144.106
2500
$0.131756
$329.39
请发送询价,我们将立即回复。
| Color | Natural |
| Panel Hole Size | 0.312" (7.92mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Mounting Type | Fir Tree, Blind Hole |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Locking |
| Screw Size | - |
| Series | Richco |
| Type | Clip, Wire Saddle |
| Panel Thickness | 0.250" (6.35mm) |
| Length | 0.608" (15.44mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Height | 0.510" (12.95mm) |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Package | Bulk |
| Adhesive | - |
| Width | 0.219" (5.56mm) |
| Material Thickness | 0.085" (2.16mm) |
| Opening Size | 0.438" L x 0.140" H (11.13mm x 3.56mm) |
| Base Product Number | LWSBH |