
Lite-On Inc.
型号:
LTST-S320KDKT
品牌:
封装:
Chip LED
批次:
-
描述:
LED CHIP LTST-S320 1206 SMD
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。
| Wavelength - Dominant | 638nm |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 130° |
| Color | Red |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.00mm L x 1.00mm W |
| Millicandela Rating | 28.15mcd |
| Height (Max) | 2.10mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Chip LED |
| Series | - |
| Lens Style | Rectangle with Domed Top |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Lite-On Inc. |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 650nm |
| Base Product Number | LTST-S320 |
| Lens Size | 2.00mm x 1.00mm |