LTR18EZPFLR100
detaildesc
LTR18EZPFLR100
Rohm Semiconductor
型号:
LTR18EZPFLR100
封装:
0612 (1632 Metric)
描述:
RES 0.1 OHM 1W 1206 WIDE
库存 : 30161
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient 0/ +150ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0612 (1632 Metric)
Ratings AEC-Q200
Resistance 100 mOhms
Power (Watts) 1W