
Lite-On Inc.
型号:
LTL2P3TBK5
品牌:
封装:
T-1 3/4
批次:
-
描述:
LED BLUE CLEAR T-1 3/4 T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.9975
$0.9975
10
$0.63175
$6.3175
100
$0.467495
$46.7495
500
$0.42959
$214.795
1000
$0.35378
$353.78
2000
$0.336091
$672.182
5000
$0.32851
$1642.55
10000
$0.320929
$3209.29
25000
$0.315875
$7896.875
请发送询价,我们将立即回复。
| Wavelength - Dominant | 470nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 15° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 2500mcd |
| Height (Max) | 8.70mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Lite-On Inc. |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.5V |
| Package | Bulk |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 468nm |
| Base Product Number | LTL2P3 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |