
Analog Devices Inc.
型号:
LTC3707EGN#PBF
封装:
28-SSOP
批次:
-
描述:
IC REG CTRLR BUCK 28SSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.6945
$11.6945
10
$10.75115
$107.5115
25
$10.30522
$257.6305
100
$9.079815
$907.9815
250
$8.634132
$2158.533
500
$8.077109
$4038.5545
1000
$7.40866
$7408.66
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Serial Interfaces | - |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Output Type | Transistor Driver |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Clock Sync | No |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Number of Outputs | 2 |
| Control Features | Enable, Frequency Control, Power Good, Soft Start |
| Function | Step-Down |
| Duty Cycle (Max) | 99.4% |
| Series | - |
| Output Phases | 2 |
| Package / Case | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 220kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 28V |
| Base Product Number | LTC3707 |