
Analog Devices Inc.
型号:
LTC3677EUFF-3#PBF
封装:
44-QFN (4x7)
批次:
-
描述:
IC LI-ION PWR MGMT 44-QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.9985
$11.9985
10
$10.8395
$108.395
25
$10.33562
$258.3905
100
$8.97446
$897.446
250
$8.571128
$2142.782
500
$7.814852
$3907.426
1000
$6.806484
$6806.484
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Package / Case | 44-PowerWFQFN |
| Voltage - Supply | 1.6V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Current - Supply | 90mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 44-QFN (4x7) |
| Base Product Number | LTC3677 |