
Analog Devices Inc.
型号:
LTC2939HMS#PBF
封装:
16-MSOP
批次:
-
描述:
IC SIX PWR SUPPLY MONITOR 16MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.918
$9.918
10
$8.9604
$89.604
25
$8.54354
$213.5885
100
$7.418455
$741.8455
250
$7.085024
$1771.256
500
$6.459848
$3229.924
1000
$5.626328
$5626.328
请发送询价,我们将立即回复。
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Six Power Supply Monitor |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-MSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply | 1V ~ 5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | LTC2939 |