
Analog Devices Inc.
型号:
LTC2500CDKD-32#PBF
封装:
24-DFN (7x4)
批次:
-
描述:
IC ADC 32BIT SAR 24DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$68.9225
$68.9225
10
$65.48065
$654.8065
25
$63.75716
$1593.929
100
$59.01856
$5901.856
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply, Digital | 1.71V ~ 5.25V |
| Input Type | Differential |
| Configuration | ADC |
| Architecture | SAR |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Data Interface | Parallel, SPI |
| Voltage - Supply, Analog | 2.375V ~ 2.625V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-DFN (7x4) |
| Reference Type | External |
| Series | - |
| Package / Case | 24-WFDFN Exposed Pad |
| Ratio - S/H:ADC | 0:1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 32 |
| Package | Tube |
| Sampling Rate (Per Second) | 1M |
| Base Product Number | LTC2500 |