
Analog Devices Inc.
型号:
LTC2385CUH-18#PBF
封装:
32-QFN (5x5)
批次:
-
描述:
IC ADC 18BIT SAR 32QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$43.5955
$43.5955
10
$40.6733
$406.733
25
$38.96862
$974.2155
100
$35.315205
$3531.5205
250
$34.097476
$8524.369
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Voltage - Supply, Digital | 2.375V ~ 2.625V |
| Input Type | Differential |
| Configuration | S/H-ADC |
| Architecture | SAR |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Data Interface | LVDS - Serial |
| Voltage - Supply, Analog | 5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Reference Type | External, Internal |
| Series | - |
| Package / Case | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Number of Inputs | 1 |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Number of Bits | 18 |
| Package | Tube |
| Sampling Rate (Per Second) | 5M |
| Base Product Number | LTC2385 |