
Analog Devices Inc.
型号:
LTC1690IS8#PBF
封装:
8-SO
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.897
$6.897
10
$6.2282
$62.282
25
$5.93902
$148.4755
100
$5.156695
$515.6695
250
$4.924952
$1231.238
500
$4.490384
$2245.192
1000
$3.910979
$3910.979
2500
$3.766132
$9415.33
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Receiver Hysteresis | 30 mV |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Data Rate | 5Mbps |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Base Product Number | LTC1690 |