
Analog Devices Inc.
型号:
LTC1560-1CS8#PBF
封装:
8-SO
批次:
-
描述:
IC FILTER 1MHZ CONT LOPASS 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.3785
$12.3785
10
$11.3791
$113.791
25
$10.90714
$272.6785
100
$9.61001
$961.001
250
$9.138316
$2284.579
500
$8.548765
$4274.3825
1000
$7.841281
$7841.281
请发送询价,我们将立即回复。
| Filter Order | 5th |
| Number of Filters | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply | ±4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Filter Type | Continuous Low Pass |
| Package | Tube |
| Frequency - Cutoff or Center | 1MHz |
| Base Product Number | LTC1560 |