
Analog Devices Inc.
型号:
LTC1326CS8#PBF
封装:
8-SO
批次:
-
描述:
IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.726
$6.726
10
$6.07525
$60.7525
25
$5.7931
$144.8275
100
$5.03006
$503.006
250
$4.80396
$1200.99
500
$4.380108
$2190.054
1000
$3.814924
$3814.924
2500
$3.673631
$9184.0775
请发送询价,我们将立即回复。
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Reset Timeout | 140ms Minimum |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Threshold | 3.118V, 4.725V, Adj |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Series | - |
| Number of Voltages Monitored | 3 |
| Type | Multi-Voltage Supervisor |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output | Open Drain or Open Collector |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Reset | Active High/Active Low |
| Base Product Number | LTC1326 |