
Analog Devices Inc.
型号:
LT8301MPS5#TRMPBF
封装:
TSOT-23-5
批次:
-
描述:
IC REG FLYBACK 1.2A TSOT23-5
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.261
$21.261
10
$19.5396
$195.396
25
$18.7302
$468.255
100
$16.50264
$1650.264
250
$15.692708
$3923.177
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Output Type | - |
| Voltage - Input (Max) | 42V |
| Current - Output | 1.2A |
| Output Configuration | Positive or Negative, Isolation Capable |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TSOT-23-5 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 2.7V |
| Series | - |
| Function | Step-Up/Step-Down |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Frequency - Switching | Down to 10kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LT8301 |