
Analog Devices Inc.
型号:
LT5511EFE#PBF
封装:
16-TSSOP-EP
批次:
-
描述:
IC MIXER 10MHZ-3GHZ UP 16TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.735
$10.735
10
$9.6957
$96.957
25
$9.24464
$231.116
100
$8.027215
$802.7215
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Mixers | 1 |
| Current - Supply | 65mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP-EP |
| Series | LT5511 |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4V ~ 5.25V |
| Secondary Attributes | Up Converter |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 10MHz ~ 3GHz |
| Noise Figure | 15dB |
| Package | Tube |
| RF Type | CATV |
| Gain | 0dB |
| Base Product Number | LT5511 |