
Analog Devices Inc.
型号:
LT4356HMS-1#TRPBF
封装:
10-MSOP
批次:
-
描述:
IC OVERVOLT PROT REG 10-MSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.93
$8.93
10
$8.06455
$80.6455
25
$7.6893
$192.2325
100
$6.6766
$667.66
250
$6.376514
$1594.1285
500
$5.813867
$2906.9335
1000
$5.06369
$5063.69
请发送询价,我们将立即回复。
| Applications | Automotive |
| Voltage - Working | 4 ~ 80V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Voltage - Clamping | 27V Adj |
| Series | - |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Technology | External Switch |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | LT4356 |