
Analog Devices Inc.
型号:
LT4320IN8-1#PBF
封装:
8-PDIP
批次:
-
描述:
IC OR CTRLR BRIDGE RECT 8DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.248
$11.248
10
$10.16215
$101.6215
25
$9.68962
$242.2405
100
$8.41358
$841.358
250
$8.035442
$2008.8605
500
$7.326419
$3663.2095
1000
$6.381074
$6381.074
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| FET Type | N-Channel |
| Ratio - Input:Output | Bridge (1) |
| Current - Supply | 1.5 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Internal Switch(s) | No |
| Series | - |
| Type | Bridge Rectifier |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 9V ~ 72V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT4320 |