
Analog Devices Inc.
型号:
LT3751IUFD#PBF
封装:
20-QFN (4x5)
批次:
-
描述:
IC CTRLR CAP CHRGR 4.75V 20-QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.7325
$11.7325
10
$10.59915
$105.9915
25
$10.10648
$252.662
100
$8.775435
$877.5435
250
$8.381052
$2095.263
500
$7.641534
$3820.767
1000
$6.655529
$6655.529
请发送询价,我们将立即回复。
| Series | - |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Photoflash Capacitor Charger |
| Package / Case | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 24V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Current - Supply | 5.5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-QFN (4x5) |
| Base Product Number | LT3751 |