
Analog Devices Inc.
型号:
LT3517EFE#PBF
封装:
16-TSSOP-EP
批次:
-
描述:
IC LED DRV RGLTR PWM 16TSSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.2745
$8.2745
10
$7.4746
$74.746
25
$7.12652
$178.163
100
$6.188015
$618.8015
250
$5.909912
$1477.478
500
$5.388476
$2694.238
1000
$4.69318
$4693.18
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Applications | Backlight |
| Voltage - Supply (Min) | 3V |
| Topology | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP-EP |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | True Color PWM™ |
| Type | DC DC Regulator |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply (Max) | 30V |
| Voltage - Output | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 250kHz ~ 2.5MHz |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Tube |
| Current - Output / Channel | 1.5A (Switch) |
| Base Product Number | LT3517 |