
Analog Devices Inc.
型号:
LT3500IDD#PBF
封装:
12-DFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC REG DL BUCK/LINEAR 12DFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.2955
$11.2955
10
$10.20585
$102.0585
25
$9.73142
$243.2855
100
$8.449775
$844.9775
250
$8.069984
$2017.496
500
$7.35794
$3678.97
1000
$6.408529
$6408.529
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| w/Sequencer | No |
| Topology | Step-Down (Buck) (1), Linear (LDO) (1) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 12-DFN (3x3) |
| Number of Outputs | 2 |
| Series | - |
| Voltage/Current - Output 2 | Adjustable, 13mA |
| Package / Case | 12-WFDFN Exposed Pad |
| Voltage/Current - Output 3 | - |
| Frequency - Switching | 500kHz ~ 2.4MHz |
| Voltage - Supply | 3V ~ 36V |
| Voltage/Current - Output 1 | 0.8V ~ 38.9V, 2A |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| w/Supervisor | No |
| Package | Tube |
| w/LED Driver | No |
| Base Product Number | LT3500 |