
Signal Transformer
型号:
LT277-50-12
封装:
-
批次:
-
描述:
TRANSF LED LIGHTING 277V TO 12V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$18.2875
$18.2875
10
$16.13385
$161.3385
25
$15.59634
$389.9085
50
$13.98286
$699.143
100
$13.44497
$1344.497
请发送询价,我们将立即回复。
| Center Tap | No |
| Termination Style | Wire Leads |
| Height - Seated (Max) | 55.30mm |
| Voltage - Primary | 277V |
| Secondary Winding(s) | Single |
| Voltage - Isolation | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 78.7mm L x 66mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | - |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | LT |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 50VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 12V |
| Package | Box |