
Analog Devices Inc.
型号:
LT1460DCN8-5#PBF
封装:
8-PDIP
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 0.1% 8DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.631
$6.631
10
$5.95175
$59.5175
25
$5.62628
$140.657
100
$4.87616
$487.616
250
$4.626082
$1156.5205
500
$4.150987
$2075.4935
1000
$3.500826
$3500.826
2500
$3.325779
$8314.4475
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 20µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Tolerance | ±0.1% |
| Current - Output | 40 mA |
| Temperature Coefficient | 20ppm/°C |
| Current - Supply | 225µA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Reference Type | Series |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 20µVrms |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 5.9V ~ 20V |
| Base Product Number | LT1460 |