
Analog Devices Inc.
型号:
LT1034BCZ-1.2#PBF
封装:
TO-92-3
批次:
-
描述:
IC VREF SHUNT 1.2% TO92-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.101
$9.101
10
$8.2175
$82.175
25
$7.83522
$195.8805
100
$6.803235
$680.3235
250
$6.497468
$1624.367
500
$5.924162
$2962.081
1000
$5.159754
$5159.754
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 4µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Tolerance | ±1.2% |
| Current - Output | 20 mA |
| Temperature Coefficient | 20ppm/°C, - |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Reference Type | Shunt, Dual |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Current - Cathode | 20 µA |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.225V, 7V |
| Package | Bag |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | LT1034 |