
Analog Devices Inc.
型号:
LT1019ACS8-5#PBF
封装:
8-SO
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 0.05% 8SOIC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.6085
$15.6085
10
$14.3412
$143.412
25
$13.7465
$343.6625
100
$12.11193
$1211.193
250
$11.517458
$2879.3645
500
$10.774387
$5387.1935
请发送询价,我们将立即回复。
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 2.5ppmp-p |
| Output Type | Fixed |
| Tolerance | ±0.05% |
| Current - Output | 10 mA |
| Temperature Coefficient | 5ppm/°C |
| Current - Supply | 1.3mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Reference Type | Series, Shunt |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 2.5ppmrms |
| Series | - |
| Current - Cathode | 800 µA |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 6.5V ~ 40V |
| Base Product Number | LT1019 |