
Samtec Inc.
型号:
LSS-110-02-F-DV-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SELF-MATE 20POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.933
$3.933
10
$3.572
$35.72
100
$3.14716
$314.716
500
$2.675086
$1337.543
1000
$2.281691
$2281.691
请发送询价,我们将立即回复。
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.287" (7.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Razor Beam™ LSS |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Connector Type | Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Features | Board Guide |
| Package | Tube |
| Mated Stacking Heights | 9mm, 10mm, 12mm |
| Base Product Number | LSS-110 |