LQG15WH3N2S02D
detaildesc
LQG15WH3N2S02D
Murata Electronics
型号:
LQG15WH3N2S02D
封装:
0402
描述:
FIXED IND 3.2NH 900MA 90MOHM SMD
库存 : 3809
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
产品信息
参数信息
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 23 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.3nH
Current Rating (Amps) 900 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
DC Resistance (DCR) 90mOhm Max
Ratings AEC-Q200
Inductance 3.2 nH
Series LQG15
Type Multilayer
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 6GHz