
OptiFuse
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.695
$7.695
10
$7.42805
$74.2805
25
$7.13374
$178.3435
50
$5.56225
$278.1125
100
$4.5543
$455.43
250
$4.4479
$1111.975
500
$3.71355
$1856.775
1000
$3.48365
$3483.65
请发送询价,我们将立即回复。
| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Wire Leads |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Fuse Type | Blade |
| Contact Finish | - |
| Orientation | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.433" L x 0.152" W (11.00mm x 3.85mm) |
| Series | - |
| For Use With/Related Products | Miniature (Low Profile) (ATT) |
| Voltage | 58V |
| Mfr | OptiFuse |
| Contact Material | Phosphorus Bronze |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LPS-02B |